Lista produktów marki Toppoint

 2
Available
Ładowarki

Bateria słoneczna - ciężarówka

Toppoint
91023
126,02 zł
Bateria słoneczna w kształcie ciężarówki (4000mAh), zaprojektowana przez Toppoint. Umożliwia ładowanie smatfonów lub tabletów. Może służyć również jako podstawka na telefon. W zestawie kabel do ładowania. Dostarczana w pudełku prezentowym.
 2
Available
Ładowarki

Bateria słoneczna Dom

Toppoint
91021
113,01 zł
Bateria słoneczna w kształcie domu (6000mAh), zaprojektowana przez Toppoint. Umożliwia ładowanie smatfonów lub tabletów. W zestawie kabel do ładowania. Dostarczana w pudełku prezentowym.
 2
Available
Narzędzia

Narzędzie wielofunkcyjne Toppoint

Toppoint
91732
44,72 zł
Zaprojektowane przez Toppoint kieszonkowe nadzędzie, które posiada 9 różnych fukncji wysokiej jakosci. Przy projektowaniu zczególną uwagę zwrócono na funkcjonalność. Produkt zawiera: szczypce, piłę, otwieracz do butelek, nóż, śrubokręty, otwieracz do puszek 
 2
Available
Narzędzia

Scyzoryk wielofunkcyjny Toppoint

Toppoint
90726
24,07 zł
Zaprojektowany przez Toppoint kieszonkowy scyzoryk, który posiada 7 funkcji (nóż, nożyczki, otwieracz do puszek, otwieracz do butelek, korkociąg, śrubokręt oraz pilnik) Produkt zapakowany w pudełko prezentowe.
 2
Available
Akcesoria ogrodowe

Słoneczne kwiaty ogrodowe

Toppoint
91219
12,60 zł
Lato w twoim domu! Zestaw zawiera ziemie doniczkową wraz z sadzonkami. Doniczka o dużym polu nadruku, idealna jako prezent biznesowy.
 2
Available
Narzędzia

Zestaw adventure Toppoint

Toppoint
91091
118,70 zł
Ulubiony zestaw osób lubiących przygody i przebywających na świeżym powietrzu. Zestaw zaprojektowany przez TOPPOINT zawiera latarkę powerbank 5000mAh oraz narzędzie wielofunkcyjne ( 9 różnych funkcji )
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównywarki

Strona internetowa maxgreen.pl (i odpowiednio każda ze stron, z których korzysta sklep) korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.maxgreen.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj