Długopisy z PET

Tworzywo plastikowe PET jest znane przede wszystkim z tego, że służy do przechowywania napojów oraz jedzenia. Najczęściej z takiego plastiku wykonywane są butelki na wodę, czy też jednorazowe sztućce i zastawa stołowa. Na szczęście ten rodzaj tworzywa może być wykorzystywany ponownie i z tego, co można odzyskać, można wykonywać także nowe, inne przedmioty takie, jak długopisy. W naszym asortymencie można z łatwością znaleźć naprawdę ciekawe długopisy z PET, które świetnie nadają się do wykorzystania jako gadżety reklamowe.

 2
Available
Długopisy reklamowe

Długopis zrobiony z plastikowej butelki Clear

Citizen Green
CGS1314
2,11 zł
Długopis kulkowy z czarnym atramentem, końcówka 1,0 mm, wykonany z recyklingowanych butelek (1 butelka=5 długopisów) Odcisk: "Avant, j'étais une bouteille. Kiedyś byłem butelką" Pakowane w kartonie po 50 sztuk Kolory: przezroczyste niebieskie, czerwone, zielone, fioletowe

Długopisy z PET – jak się prezentują?

Długopisy z PET, które dostępne są w naszym asortymencie są bardzo atrakcyjne wizualnie. Prezentują się tak, jak zwykłe długopisy, które można kupić w sklepach stacjonarnych. Mają czarny wkład kulkowy i są przezroczyste. Ich budowa jest niezwykle prosta i mają najróżniejsze kolory. W naszym sklepie można znaleźć długopisy w kolorach takich, jak szary, biały, niebieski czy żółty.

Dodatkowo, naszym klientom oferujemy także usługę nadrukowania logo, nazwy firmy czy też sloganu na każdy z długopisów. Dzięki temu długopisy będą mogły spełniać rolę gadżetu reklamowego i będzie można rozdawać je swoim klientom czy kontrahentom. Nasze nadruki także wyglądają bardzo dobrze – mają intensywną barwę, są wykonywane ze wszystkimi szczegółami, a do ich wykonania zostają użyte najnowsze technologie.

Długopisy z PET – czy mają dobrą jakość?

Jakość długopisów wykonanych z butelek PET, które znajdują się w naszym asortymencie, jest naprawdę bardzo wysoka. Są to długopisy plastikowe, bardzo wytrzymałe na różne uszkodzenia. Ciężko jest je złamać, nie wyginają się, nie odkształcają, nie tracą swojego pierwotnego koloru i mają naprawdę dobry, kulkowy wkład z czarnym tuszem.

Także nadruki na długopisach są wykonywane w taki sposób, aby ich jakość była wysoka i by nie schodziły, nawet wtedy, gdy długopis wpadnie do wody lub będzie trzeba go przetrzeć. Wszystko pozostanie na swoim miejscu i nawet nie zblednie, dzięki czemu długopis i napis na nim będą prezentowały się bardzo dobrze w każdych warunkach.

Czy warto rozdawać długopisy, jako gadżety reklamowe?

Wielu osobom długopisy mogą wydawać się średnim pomysłem na gadżet reklamowy – w końcu są one rozdawane przez zdecydowaną większość firm, które znajdują się na rynku. Prawda jest jednak z goła inna, popularność długopisów wynika właśnie z tego, że świetnie sprawdzają się w roli gadżetów reklamowych i właśnie dlatego, coraz więcej firm decyduje się na ich rozdawanie swoim klientom. Z naszymi długopisami na pewno wywołasz furorę, ponieważ nie dość, że są to przedmioty użyteczne, to jeszcze dzięki nim dbasz o środowisko, a przynajmniej go nie zanieczyszczasz. Wiele twoich klientów będzie bardzo zadowolonych właśnie z tego faktu.

Jeżeli więc chcesz rozpocząć promowanie swojej firmy za pomocą gadżetów reklamowych, to długopisy wykonane z butelek PET będą doskonałym wyborem, który z pewnością przysłuży się twojej firmie. W końcu długopisów nigdy za wiele, ponieważ zawsze się przydają.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównywarki

Strona internetowa maxgreen.pl (i odpowiednio każda ze stron, z których korzysta sklep) korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.maxgreen.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj