Notesy z bambusa

Notes to bardzo pożądany gadżet reklamowy. Wszystko dlatego, że jest to przedmiot użyteczny i każdy obdarowany nim człowiek znajdzie dla niego jakieś zastosowanie. Coraz więcej osób zwraca jednak uwagę na to, z czego wykonane są tego typu produkty reklamowe i stara się wybierać dla siebie tylko to, co jest ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Na szczęście w naszym asortymencie można znaleźć notesy wykonane z bambusa. Taki produkt nie tylko sprawi, że twoja firma będzie postrzegana jako ta, która dba o środowisko, ale także jako ta, która zwraca uwagę na jakość.

 2
Available
Notesy

Notatnik bambusowy Cortina

Midocean
MO9570-40
18,70 zł
Notatnik bambusowy z 80 kartkami, z długopisem z bambusa (elementy ABS). W pudełku upominkowym kraft Wymiary 11,5 x 2 x 15,5 cm
 2
Available
Notesy

Notes z bambusową okładką A5

Hiidea
93485
27,64 zł
Notes. Bambus. Zawiera 70 kartek w linie z papieru z recyklingu oraz bambusowy długopis. 135 x 180 mm
 2
Available
Notesy

Bambusowy organizer Meeting

Citizen Green
CGB1405
45,28 zł
Osobisty organizer w formacie A4, blok do papieru z recyklingu na 50 arkuszy, 1 zakładkagłówna i 2 zakładki na wizytówki w recyklingu, 1 bambusowy długopis/rysik, zapakowany w opakowaniu z recyklingu
 2
Available
Notesy

Notes z bambusową okładką A5

Macma
2890901
28,46 zł
Notes w okładce wykonanej z prawdziwego bambusa. Zawiera długopis z niebieskim wkładem i 70 stron z niebielonego papieru pochodzącego z recyklingu.

Notesy z bambusa – jak się prezentują?

Proponowane przez nas notesy z bambusa to produkty, które prezentują się jednocześnie niezwykle elegancko i minimalistycznie. Mają bardzo naturalną okładkę, w kolorze bambusowego drewna, dzięki czemu całość wygląda bardzo ładnie i estetycznie. Całość wpada w oko oraz przykuwa wzrok. Zdecydowanie są to produkty, które warto rozdawać w formie gadżetów reklamowych swoim klientom.

Dodatkową zaletą takich notesów z bambusa jest także fakt, że świetnie wychodzą na nich specjalnie wykonane nadruki reklamowe. Z naszej oferty możesz zamówić notesy bez żadnego zdobienia, a także z nadrukami – które będą promować twoją firmę. Nadruki wykonujemy na specjalne zamówienie, wystarczy się z nami skontaktować i przekazać nam treść lub grafikę, która ma być wytłoczona na gadżetach. My wykonamy wszystko w taki sposób, aby notes nadal miał w sobie urok i jednocześnie spełniał wymogi gadżetu reklamowego.

Notesy z bambusa – jaka jest ich jakość?

Notesy z bambusa znajdujące się w naszym asortymencie mają bardzo wysoką jakość. Przede wszystkim, okładki które zostały wykonane z bambusowego drewna są niezwykle trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Nie brudzą się, nie wyginają i nie gniotą. Nie ma także stresu o to, że się połamią lub, że stanie się im coś innego. Bambus to niezwykle wytrzymałe tworzywo naturalne, które już od dawna wykorzystywane jest w wielu, różnych branżach. Często bambus jest wykorzystywany nawet w branży budowlanej, gdzie wykonywane są z niego rusztowania. Z bambusa wykonuje się także długopisy, naczynia, oraz inne przedmioty codziennego użytku.

Kolejną kwestią są kartki – w naszych notesach kartki mają bardzo dobrą gramaturę, dzięki czemu nie przebijają żadnych produktów piśmienniczych na drugą stronę. To sprawia, że można z łatwością wykorzystać całą wolną przestrzeń w notatniku i nie zmarnować nawet jednej kartki czy strony!

Notesy z bambusa – dlaczego warto?

Oferując swoim klientom, w ramach gadżetów reklamowych, notesy z bambusa, utrwalasz ich w przekonaniu o tym, że twojej firmie bliskie są wartości takie, jak ekologia czy dbanie o środowisko. Notatniki wykonane z drewna bambusowego to nie tylko przedmioty piękne i wytrzymałe, ale także przede wszystkim niezanieczyszczające środowiska. Twoi klienci z kolei będą mogli cieszyć się podarowanym przedmiotem, który jest użyteczny i faktycznie można z niego skorzystać. Warto postawić na notesy z bambusa właśnie z tych względów.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównywarki

Strona internetowa maxgreen.pl (i odpowiednio każda ze stron, z których korzysta sklep) korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.maxgreen.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj