Długopisy z recyklingu

Recykling do jakiegoś czasu staje się coraz bardziej popularny. Ludzie zaczynają zwracać uwagę na to, jak wyrzucają śmieci i starają się segregować swoje odpady. Dzięki temu wiele opakowań może przejść proces recyklingu i jeszcze raz służyć. To sprawia, że takie materiały nie są wykorzystywane tylko raz i nie zanieczyszczają środowiska. A co dobrego można zrobić ze zrecyklingowanych materiałów? Wiele rzeczy takich jak chociażby długopisy, które znajdują się w naszym asortymencie. Długopisy z recyklingu to z kolei świetny pomysł na gadżet reklamowy.

 2
Product available with different options
Długopisy reklamowe

Długopis BIC® Wide Body™ Digital Ecolutions®

BIC
1E81
Wykonany w 33 % z materiałów pochodzących z recyklingu. Zmiksuj i dopasuj składniki kolorów, aby stworzyć różne kombinacje długopisu Nadruk pełnokolorowy w jakości zdjęcia 360º. Kulka z węglika wolframu Atrament o przedłużonej trwałości: wysoka jakość, szybkie schnięcie i płynne pisanie.
Product available with different options
Długopisy reklamowe

Długopis BIC® Super Clip britePix™ Digital...

BIC
1E53
Duży obszar drukowania w pełnym kolorze britePix ™ na klipie. Gładki i niełamliwy mechanizm włączania Wykonany w 50% z recyklingu (procent w stosunku do całkowitej masy produktu).
 2
Product available with different options
Długopisy reklamowe

Długopis BIC® Media Clic Ecolutions®

BIC
1E25
Wykonany w 39% z materiałów pochodzących z recyklingu. Połącz i dopasuj komponenty długopisu w różnych kolorach Klip zaprojektowany z myślą o wytrzymałości 6,8 kg bez złamania Niezawodny mechanizm działania przycisku- możesz kliknąć BIC® ponad 10 000 razy! Kulka z węglika wolframu Atrament o przedłużonej trwałości: wysoka jakość, szybkie schnięcie i...
 2
Product available with different options
Długopisy reklamowe

Długopis BIC® Media Clic Grip Digital Ecolutions®

BIC
1E22
Wykonany w 37% z materiałów pochodzących z recyklingu. Połącz i dopasuj składniki kolorów długopisu, aby stworzyć ponad 1800 różnych kombinacji! Dostępny jest pełnokolorowy nadruk w jakości zdjęcia 360º Niezniszczalny klip zaprojektowany z myślą o wytrzymałości 6,8 kg bez złamania Niezawodny mechanizm działania przycisku: możesz kliknąć BIC® ponad 10 000...
 2
Product available with different options
Długopisy reklamowe

Długopis BIC® Media Clic Grip Ecolutions®

BIC
1E20
Wykonany w 37% z materiałów pochodzących z recyklingu. Połącz i dopasuj składniki kolorów długopisu, aby stworzyć ponad 1800 różnych kombinacji! Niezniszczalny klip zaprojektowany z myślą o wytrzymałości 6,8 kg bez złamania Niezawodny mechanizm działania przycisku: możesz kliknąć BIC® ponad 10 000 razy! Kulka z węglika wolframu Atrament o przedłużonej...
 2
Product available with different options
Długopisy reklamowe

Długopis BIC® Clic Stic Digital Ecolutions®

BIC
1E01
Wykonane w 59% z materiałów pochodzących z recyklingu.Można łączyć komponenty kolorystyczne Mix & Match z nadrukiem pełnokolorowym o jakości zdjęcia 360ºNiezawodny mechanizm działania przycisku: możesz kliknąć BIC® ponad 10 000 razy!Kulka z węglika wolframu Atrament o przedłużonej trwałości: wysoka jakość, szybkie schnięcie i płynne pisanie.
 2
Product available with different options
Długopisy reklamowe

Długopis BIC® Clic Stic Ecolutions®

BIC
1E00
Wykonane w 59% z materiałów pochodzących z recyklingu.Niezawodny mechanizm włączania i wyłączania: możesz kliknąć BIC® ponad 10 000 razy!Kulka z węglika wolframuAtrament o przedłużonej trwałości: wysoka jakość, szybkie schnięcie i płynne pisanie. Możliwość doboru różnych kolorów poszczególnych elementów długopisu - funkcja Mix&Match
 2
Available
Długopisy reklamowe

Długopis Re-Pen Push

Leece Pen
102EW/01
0,73 zł
EcoLine to nowy materiał pochodzący z recyklingu tworzyw sztucznych po kartonach, wykonanych z papieru (75%), polietylenu (20%) i aluminium (5%). W procesie recyklingu pierwszym krokiem jest oddzielnie z opakowania celulozy, aluminium i polietylenu. Dzięki wysokiej jakości procesu technologicznego, surowce te zostają przekształcone w granulki.
 2
Available
Długopisy z recyklingu

Długopis papierowy Stylus

Toppoint
87949
2,20 zł
Długopis wykonany z ekologicznego papieru, niebieski wkład, z funkcją touchpen Wymiary 112 x 10 mm

Dlaczego warto dawać długopisy z recyklingu jako gadżet reklamowy?

Długopisy są bardzo popularnym rozwiązaniem na rynku gadżetów reklamowych, wiele firm oferuje wykonywanie takich długopisów i wiele firm takie długopisy rozdaje swoim klientom. Dużo osób z pewnością zastanawia się, czy w takim razie warto jest dawać długopisy z recyklingu jako gadżet reklamowy, skoro tak wiele firm już to robi. Odpowiedź jest bardzo prosta: jak najbardziej warto jest właśnie takie długopisy rozdawać w ramach gadżetów marketingowych.

Długopisy są tak popularnym gadżetem z wielu względów, przede wszystkim są to przedmioty użyteczne, z których można korzystać każdego dnia i które przydadzą się w każdym domu. W końcu każdy człowiek musi posiadać chociaż jeden długopis. Dlatego właśnie warto jest inwestować w długopisy, także te pochodzące z recyklingu i przerabiać je na gadżety reklamowe.

Długopisy z recyklingu – jak wyglądają?

Proponowane przez nas długopisy z recyklingu prezentują się nadzwyczaj normalnie, tak samo, jak długopisy, które można kupić w zwykłym, stacjonarnym sklepie. W naszym asortymencie znajdują się przeróżne modele długopisów, które mają różne kolory i wzory. Dodatkowo, na długopisach jesteśmy wstanie wykonać nadruk, na którym będą znajdowały się takie informacje, jak nazwa firmy, jej logo czy nawet slogan. Dzięki temu długopisy zmienią się w gadżety reklamowe, które ze spokojem można rozdawać swoim klientom, czy kontrahentom.

Jaka jest jakość długopisów z recyklingu?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaka może być jakość długopisów, które zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Prawda jest taka, że tego typu przedmioty są bardzo trwałe i wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ich jakość jest na bardzo wysokim poziomie. Nie łamią się, nie odkształcają, są bardzo poręczne, a ich kolory nie bledną. Także jakość wkładu jest bardzo dobra, a tusz ma świetny, intensywny kolor.

Z kolei, jeżeli chodzi o nadruki, które są wykonywane przez naszą firmę na zamówienie – one także mają bardzo dobrą jakość. Nadruki są bardzo wyraźne i intensywne. Dzięki temu, że zostały wykonane za pomocą najnowocześniejszych technik, są także bardzo dokładne – nawet wtedy, gdy są bardzo małe. Można więc podsumować, że całościowa jakość długopisów z recyklingu stoi na wysokim poziomie i w zasadzie niczym nie różni się od innych artykułów biurowych, które można kupić w zwykłych sklepach stacjonarnych.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównywarki

Strona internetowa maxgreen.pl (i odpowiednio każda ze stron, z których korzysta sklep) korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.maxgreen.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj