Pendrive z bambusa

Pendrive’y z bambusa reklamowe przypadną do formatu wszystkim pasjonatom roślinności. W czasach, gdy z dowolnej strony atakują nas coraz to znacznie nowocześnie wyglądające dodatki, odróżnić się można stawiając na prostotę. Jeżeli lubisz klasykę oraz pociągają Ci się proste konstrukcje, na pewno przypadnie Ci do stylu pendrive drewniany w tradycyjnym kształcie. Twoje logo potrafimy zamontować nie tylko na wielu odcieniach drzewa, ale też na wielu modelach urządzenia. Dla tych, którzy potrzebują klientów swojej reklamy wyróżnić nowoczesnym gadżetem mamy np. pendrive korkowy, w kształcie figury szachowej lub butelki.

Pendrive z drewna - rozmaitość i atrakcyjna forma

Masz dość nudnych, niezgrabnych pamięci USB o tradycyjnym formacie? Potrzebujesz wyróżnić się w branży oraz zaoferować oryginalny gadżet reklamowy? Drewniany pendrive pozwala Ci osiągnąć to efektownie i wyjątkowo sprawnie! Wybierając ten przydatny gadżet, nie tylko sprawisz przyjemność swoim kontrahentom handlowym, ale także roześlesz do nich konkretny sygnał, że Twoja marka poważnie omawia sprawy obrony natury oraz jest przyjazna dla środowiska przyrodniczego. Jedno jest pewne, jeżeli wybrałeś akurat tę kategorię, my ułatwimy Ci perfekcyjnie wkomponować w nią Twoje logo. Pendrive z bambusa się Twoją przepustką do efektywnej reklamy! Drewniane pamięci USB to wyjątkowa kategoria gadżetów reklamowych. Przyjazne środowisku, wyprodukowane z biodegradowalnych środków ekologicznych są wyjątkowo powszechne pośród użytkowników którym los ziemi jest drogi. Podstawowym surowcem z którego stworzone są drewniane pendrivy jest bambus jako szybko dojrzewające drzewo. W wypadku ciemniejszych kolorystycznie wariantów wybierane są różne gatunki drewna dobrze ciemniejsze.

Pendrive z drewna doskonały jako gadżet reklamowy!

Wysoka atrakcyjność nie tylko pendrive’ów z bambusa, łączy się przede wszystkim z ich wartością rynkową. W dobie globalnej cyfryzacji wszelkich rzeczy i używania technologii cyfrowej w pracy oraz w czasie wolnym, wygodny nośnik danych ma wszechstronne zastosowanie. Posiadamy świadomość, że praktyczność oraz elastyczność większości gadżetów reklamowych zazwyczaj jest w pewnym stopniu zmniejszona, dlatego “istnienie” takich obiektów bywa czasem krótkie. Przykładem mogą być kubki z napisami czy odblaskowe taśmy, które potem odchodzą szybko w zapomnienie i zalegają na tyłach szafek oraz meblowych szuflad. Pendrive z bambusa nadal jednak jest niezwykle potrzebnym gadżetem, więc ma on w sobie ogromny potencjał reklamowy. Formy i układy, jakie przyjmuje to niewielkie urządzenie w postaci nośnika promocji działalności konkretnej jednostki, stanowią optymalną przestrzeń dla prezentacji konkretnych treści reklamowych czy logo. Podczas realizacji tego rodzaju dodatków nie ma właściwie żadnych utrudnień w obszarze barwy oraz wzornictwa, a ponadto typu materiału, z jakiego będzie on przygotowany oraz modelu, jaki przybierze . Od jakiegoś okresu dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim projekty z przygotowane drewna. Stanowi to nowy, szczególnie dobry przypadek, wyjątkowo powszechnego i lubianego ostatnio powiązania doskonałej technologii z ekologicznymi podejściami.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównywarki

Strona internetowa maxgreen.pl (i odpowiednio każda ze stron, z których korzysta sklep) korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.maxgreen.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj