Gadżety ekologiczne - z racji coraz większej świadomości ekologicznej społeczeństwa gadżety ekologiczne z nadrukiem z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. Oferta gadżetów ekologicznych jest niezwykle szeroka od bardzo popularnych bawełnianych toreb po drewniane gadżety z logo, biodegradowalne długopisy ekologiczne lub pochodzące z recyklingu notesy ekologiczne. Gadżety reklamowe z bambusa w naszej ofercie są nie tylko przyjazne środowisku ale również oryginalne, estetyczne i funkcjonalne. Niezwykły desing, a także odpowiednia elegancja przyczynią się do tego, że Twoje akcesoria będą się prezentowały nietuzinkowo.

Gadżety reklamowe z bambusa w naszej ofercie

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób chce żyć w nurcie eko. Mając tę świadomość wiele firm decyduje się na zakup drewnianych gadżetów reklamowych z bambusa promujących ich firmę. Są one nie tylko oryginalne i estetyczne, ale również w pełni bezpieczne dla środowiska. Wszystkim osobom posiadającym własne firmy oraz poszukującym oryginalnych i przydatnych gadżetów reklamowych, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą eko gadżetów obok których nie można przejść obojętnie! Ekologiczne gadżety to jednak nie tylko upominki z drewna! Opcji jest o wiele więcej, wystarczy wspomnieć o gadżetach wykonanych z ekologicznego papieru z recyklingu, długopisów z bambusa lub toreb bawełny organicznej. Wybierając gadżety ekologiczne mamy ogromny wybór różnych produktów. W ramach upominków eko można wybrać tani długopis lub zakładkę do książek, zdecydować się na notesy w 100% wykonane z troską o środowisko lub torby do segregacji odpadów. Wybór należy do Ciebie ale za każdym razem będziesz postrzegany pozytywnie przez klientów.

Twoje logo na bambusie!

Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów gadżety rekalmowe z bambusa są świetnym materiałem do oznakowania. Tani i efektowny notes z bambusa możemy oznakować w elegancki sposób za pomocą graweru laserowego. Ta technika nie wymaga użycia chemicznych farb, polega na wypaleniu wierzchniej warstwy, w tym wypadku bambusa. Efektem jest piękne, trwałe i zgodne z ideologią eko znakowanie reklamowe. Wybierając tego typu produkty faktycznie wspieramy nasze środowisko i zyskujemy dzięki temu przychylność naszych kontrahentów. Bardzo populatrnym produktem są ostatnio pendrive’y z bambusa. Eleganckie i odpowiednio wykończone pozwalają na zachowanie wyrafinowania podczas biznesowego spotkania. Prezentują się nienagannie, a w dzisiejszym świecie stają się dla nas właściwie niezbędne. Nasza świadomość ekologiczna jest coraz większa. Szukamy coraz częściej produktów, które zostały wykonane z biodegradowalnych materiałów lub z szczególną dbałością o środowisko podczas procesu produkcyjnego. Kubki z bambusa wykonane z naszej firmie gwarantują brak szkodliwych substancji w materiale oraz BSCI czyli certyfikat przyznawany wybranym fabrykom na całym świecie gwarantującym godne warunki pracy. Gadżety reklamowe z bambusa to zatem doskonały dodatek do Twojej codzienniej stylizacji, jak i wyjątkowy materiał promocyjny.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Strona internetowa maxgreen.pl (i odpowiednio każda ze stron, z których korzysta sklep) korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.maxgreen.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj