Lista produktów marki Sprout

Sprout is a green startup behind the world’s first sustainable pencil that you can plant after use. The vision is to become the global leader of green and sustainable consumer products. We sell both to businesses and to retailers in over 60 countries. The company is successfully developing rapidly and the sales and development potential is still relatively untapped. Sprout is now selling a variety of sprouting consumer goods.

 2
Product available with different options
Ołówki

Ołówek z nasionami Sprout

Sprout
53062
Ołówek znajduje się w kartonowym opakowaniu, w którym użytkownik może zobaczyć instrukcje dotyczące jego użycia i sadzenia. Personalizacja druku jest możliwa zarówno na ołówku, jak i na opakowaniu, gdzie można wydrukować logo na jednej stronie kartonu w pełnych kolorach. Czarna końcówka zawiera 1 nasionko - do wyboru 11 różnych nasionek.
Product added to wishlist
Produkt dodany do porównywarki

Strona internetowa maxgreen.pl (i odpowiednio każda ze stron, z których korzysta sklep) korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików Cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.maxgreen.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o informacji dotyczącej Cookies można dowiedzieć się tutaj